top of page

+371 29336900

SĀKUMS
LV

INVENTĀRS / LAIVU NOMA

Izvēlies savam braucienam piemērotāko laivu

Alda_laivas_solina_laiva_laivu_noma.png

SOLINA

Solina kajakam piemīt universālas smailītes ideāli parametri. Šis kajaks būs ideāls vienas dienas braucienam ar ģimenei ar vienu bērnu vai vairāku dienu izbraucienam ar lielu apjomu bagāžas. Kajaka gludās aprises ļauj tam liegi slīdēt pār ūdeni un, smailītei pāršķeļot vilni, nerodas lieka šūpošanās. Kajakam ir augstas malas, kas liks brauciena laikā justies droši. Solina ir stabilākais kajaks, kuru ir viegli kontrolēt virs ūdens. Mūsuprāt, tas ir viens no labākajiem kajakiem, kurus iznomāt savam braucienam. 

Garums: 480 cm
Platums: 82 cm
Celtspēja: 340 kg
Sēdvietu skaits: 2

Alda_laivas_sprinter_2_laivu noma.png

SPRINTER ||

Īpaša polietilēna kajaks ar divām plašām sēdvietām, kas ideāli derēs braucieniem ezerā un uz upes. Smailīte Sprinter ir stabila, viegli veic nepieciešamos manevrus un liegi saglabā izvēlēto virzienu. Šis kajaks būs atbilstošs gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem smaiļotājiem. Īpaši jāatzīmē ērtie sēdekļi ar nolokāmu atzveltņu daļu, kā arī vietu dzēriena turēšanai. Starp abiem krēsliem ir pietiekoši vietas bērnu sēdeklim, kas arī droši balsta muguru un kuru ir iespējams noregulēt trīs dažādos stāvokļos. Regulējami daudzpakāpju un konturēti kāju paliktņi ļauj katram lietotājam ērti novietot kājas brauciena laikā. 

Garums: 425 cm
Platums: 80 cm
Celtspēja: 270 kg
Sēdvietu skaits: 2

lda_laivas_solina_laiva.png

SPRINTER |

Sprinter I ECOline kajaks ir izgatavots no zema blīvuma polietilēna. Smailīte ir aprīkota ar ērtiem sēdekļiem ar nolokāmām atzveltnēm. Smailītes gals ir izvirzīts tā, lai tas paliktu virs ūdens līmeņa, kas ļauj pārvarēt lielāko daļu šķēršļu. 
Sprinter I ir pieprasīts ne tikai iepriekš minēto priekšrocību dēļ. Kajaka universālais dizains un spēja manevrēt gan vējainās un šaurās upēs, gan mierīgos ezeru ūdeņos piesaista plašu lietotāju loku. Sprinter I būs piemērots iesācējiem un jau pieredzējušiem airētājiem. 
Augstās apmales neļauj ūdenim iekļūt kajakā. Sprinter I profils ir kvalitatīvi izveidots, lai ar to būtu viegli manevrēt un varētu noturēt vajadzīgo virzienu. 

Garums: 414 cm
Platums: 78 cm
Celtspēja: 260 kg
Sēdvietu skaits: 2

LAIVA_VISTA_SMAILITE.jpg

VISTA

Izturīga, ātra un efektīva HDPE polietilēna smailīte garākiem ceļojumiem. Ārkārtīgi populāra ceļojumu laiva, kas apvieno ātrumu ar stabilitāti un vieglu vadāmību. Viena no ātrākajām vaļēja klāja tandēma smailītēm, kas ar savu plūdlīnijas profilu eleganti slīd pa ūdeni. Lielisko izpildījumu papildina plašs kokpits, kas kopā ar ērtiem sēdekļiem nodrošina komfortu airētājiem un milzum daudz vietas aprīkojuma glabāšanai. `Ekspedīcijas` versijā laivas galā iestrādāts hermētisks nodalījums ar lūku.

Garums: 485 cm
Platums: 82 cm
Celtspēja: 300 kg
Sēdvietu skaits: 2

135866579125580.png

ENIGMA 3

ENIGMA ir laiva, kuras kravnesība ir 540kg, līdz ar to šī laiva būs ideāli piemērota ģimenei, kas atvaļinājumu vēlas pavadīt pie dabas. Nomājot šo laivu, tajā pietiks vieta diviem pieaugušajiem un diviem bērniem, kā arī līdzi paņemtajām mantām. Ja braucienā dosieties bez mantām ENIGMA 3 būs vieta trīs pieaugušajiem. 

Garums: 532 cm
Platums: 94 cm
Celtspēja: 540 kg
Svars: 35 kg
Sēdvietas: 3

kanoealba.jpg

ALBA

Laivā ir vieta diviem pieaugušajiem un vienam bērnam un tā ir piemērota aktīvas atpūtas cienītājiem. Ar laivu būs iespējams sasniegt lielu ātrumu. Laivas sēdekļi ir izgatavoti no koka un ir aprīkoti ar auduma sēdvietām.

Garums: 470 cm
Platums: 85 cm
Celtspēja: 250 kg
Sēdvietu skaits: 2 + 1 bērns

135866579125580.jpg

Kanoe DRAGO 4

Drago ir ģimenes laiva – liela, plata un stabila. Laivā ir vieta 4 cilvēkiem un mantām. Vajadzības gadījumā var braukt arī 4 pieaugušie.

Garums: 555 cm
Platums: 94 cm
Celtspēja: 500 kg
Svars: 50 kg
Sēdvietas: 4 

OR56182_1.jpg

ALBA - 2

Laivā ir vieta diviem pieaugušajiem un vienam bērnam un ir piemērota aktīvas atpūtas cienītājiem. Ar laivu būs iespējams sasniegt lielu ātrumu. Laivas sēdekļi ir izgatavoti no koka un ir aprīkoti ar auduma sēdvietām.

Garums: 470 cm
Platums: 85 cm
Celtspēja: 250 kg
Sēdvietu skaits: 2 + 1 bērns

bottom of page