+371 26554959

INVENTĀRS / LAIVU NOMA

Izvēlies savam braucienam piemērotāko laivu

VISTA

Izturīga, ātra un efektīva HDPE polietilēna smailīte garākiem ceļojumiem. Ārkārtīgi populāra ceļojumu laiva, kas apvieno ātrumu ar stabilitāti un vieglu vadāmību. Viena no ātrākajām vaļēja klāja tandēma smailītēm, kas ar savu plūdlīnijas profilu eleganti slīd pa ūdeni. Lielisko izpildījumu papildina plašs kokpits, kas kopā ar ērtiem sēdekļiem nodrošina komfortu airētājiem un milzum daudz vietas aprīkojuma glabāšanai. `Ekspedīcijas` versijā laivas galā iestrādāts hermētisks nodalījums ar lūku.

Garums: 485 cm
Platums: 82 cm
Celtspēja: 300 kg
Sēdvietu skaits: 2

ENIGMA 3

ENIGMA ir laiva, kuras kravnesība ir 540kg, līdz ar to šī laiva būs ideāli piemērota ģimenei, kas atvaļinājumu vēlas pavadīt pie dabas. Nomājot šo laivu, tajā pietiks vieta diviem pieaugušajiem un diviem bērniem, kā arī līdzi paņemtajām mantām. Ja braucienā dosieties bez mantām ENIGMA 3 būs vieta trīs pieaugušajiem. 

Garums: 532 cm
Platums: 94 cm
Celtspēja: 540 kg
Svars: 35 kg
Sēdvietas: 3

ALBA

Laivā ir vieta diviem pieaugušajiem un vienam bērnam un tā ir piemērota aktīvas atpūtas cienītājiem. Ar laivu būs iespējams sasniegt lielu ātrumu. Laivas sēdekļi ir izgatavoti no koka un ir aprīkoti ar auduma sēdvietām.

Garums: 470 cm
Platums: 85 cm
Celtspēja: 250 kg
Sēdvietu skaits: 2 + 1 bērns

Kanoe DRAGO 4

Drago ir ģimenes laiva – liela, plata un stabila. Laivā ir vieta 4 cilvēkiem un mantām. Vajadzības gadījumā var braukt arī 4 pieaugušie.

Garums: 555 cm
Platums: 94 cm
Celtspēja: 500 kg
Svars: 50 kg
Sēdvietas: 4 

ALBA - 2

Laivā ir vieta diviem pieaugušajiem un vienam bērnam un ir piemērota aktīvas atpūtas cienītājiem. Ar laivu būs iespējams sasniegt lielu ātrumu. Laivas sēdekļi ir izgatavoti no koka un ir aprīkoti ar auduma sēdvietām.

Garums: 470 cm
Platums: 85 cm
Celtspēja: 250 kg
Sēdvietu skaits: 2 + 1 bērns